YÜKSEL TEKSTİL

Firmamız 2001 yılında aksesuar pazarlama üzerine faaliyetine başlamıştır.Ana satış organizasyonumuz baba mesleği olan dar dokuma ürünler üzerinde olmuştur.Halen oldukça yoğun olarak devam etmekteyiz.Tekstilde konfeksiyon üretimi yapan bir çok ihracatçı firmanın tüm aksesuarları ile ilgili Her türlü desteği vermekteyiz.

KALİTE BELGELERİMİZ

Demo Packages

ISO 9001

Üretimden tedariğe kadar her alanda kalite ve müşteri memnuniyeti.

Image Sources

GOTS Organik Tekstil

İnsan Sağlığına önem veren, zararsız ve kanserojen içermeyen ürünler.

MİSYONUMUZ

Tedarikten satışa kadar bir çok alanda müşteri memnuniyeti, sıcak ilişkiler güler yüzlü iyi bir hizmet vermek.

BAŞARILARIMIZ

Tamamen kendi yerli ürünlerimiz olan ve içeriğinde her hangi bir zararlı madde pvc yada kanserojen içeren madde kullanmayan firmamız son yıllarda Türk Ticaret Kanunu’na göre de ülkemiz artık bu tür ürünlerin üretildiği güvenilir tekstil standartlarını şart koşmaktadır. Buna başından bu yana hazırlıklı olan firmamız müşterilerine tam güvenilir imalatçı ünvanını yıllardır sürdürmektedir.

ANLAYIŞIMIZ

Moda dünyanın en çok değişken bir olgusudur, Yüksel Tekstil olarak bu değişime dünya isteklerinden yola çıkarak, ayrı zevklerin buluştuğu, tarzların birleştiği, farklı desenler ve renkler ile bezenmiş düşünceleri ve arzuları belinizdeki zerafete ekliyoruz. Yüksel Tekstil'in çok çeşitli ürün desen ve renk dünyasına sizleri de davet ediyoruz. Farklı tarzımız , değişen modern çizgimiz ile sürekli yenilikler peşinde olan kadromuz ile yeniliklerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz.